Dış Cephe İskelesi

Dış Cephe İskele Sistemleri

Güvenlikli Dış Cephe İskelesi  yüksek yapılarda, dış cephe işleri yapılırken çalışanların maksimum güvenliğini sağlar. Yerleşim bölgesi içerisinde ise yayaların can güvenliğini sağlayan iskele sistemidir. Elemanları çerçeve, yatay ve diyagonal elemanlarla birlikte, sac kalas, kapaklı merdiven, yan korkuluk ve tekmelikten oluşmaktadır. Güvenlik Sistemleri ile desteklenen dış cephe iskele sistemlerinde her kata saç kalaslar ve kenar korumalıkları koyularak güvenli çalışma ortamı sağlanır. Kapaklı merdivenler yardımı ile katlar arasında güvenli geçiş emniyeti sağlanır. Sistemlerin sabitlenmesi için duvar bağlantı tijleri kullanılır ve cephe çalışması yapılacak bölge için gerekli önlemler alınır.

Dış Cephe İskele Sistemleri dış cephe montaj ve tesisat işlemlerinde, sanatsal ve tarihi yapılara, her türlü cephe çalışmasında uygulanan düzenleme ve restorasyon işlemlerinde kullanılmaktadır. Sanayi tesislerinde, asansör kuyularında ve gemi imalatı sanayisinde kullanılanılabilen sistemlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda iş ve alışveriş merkezleri, konutlar, enerji tesisleri, endüstriyel yapılar, hastane sağlık tesisleri, yenileme vb. projelerde dış cephe iskele sistemleri ve avantajlarını tercih etmiştir.

Uygulama Alanları

Dış cephe iskele sistemleri her açıdan güvenli, hızlı ve basittir. Dış cephe iskele sistemleri TS-EN 12811 ve TS-EN 12810 standartlarına uygun üretilmiştir. Piyasada Güvenlikli İskele, inşaat iskelesi, iskele sistemleri, Çelik İskele, Dış Cephe İskelesi, inşaat dış cephe iskelesi, olarak da isimlendirilir.

  • Özellikle son yıllarda iş ve alışveriş merkezleri, konutlar, enerji tesisleri, endüstriyel yapılar, hastane sağlık tesisleri, yenileme vb. projelerde dış cephe iskele sistemleri ve avantajlarını tercih etmiştir.

İLETİŞİME GEÇEREK DAHA FAZLA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.