Hakkımızda

Nilem İnşaat - lojistik Olarak Neler yapıyoruz ?

Nilem İnşaat – Lojistik olarak bize ait araçlar ile anında yükleme ve hızlı teslimat yapıyoruz.Yıllardır kalitesinden ödün vermeden 0 ve 2. el inşaat malzemesi tedariki yapan şirketimizde Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerden aldığımız övgülerle yolumuzu oluşturmaya devam ediyoruz. 

İnşaat malzememize güveniyoruz

Bu güne kadar inşaatlarında yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Nilem İnşaat ürünleri, mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmiştir. 

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  kalitesinden taviz vermeden inşaat sektörüne güvenle hizmet vermeye devam ediyoruz.
  • Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize çözüm ortağı olduğu birçok büyük projede ürün desteği sağlıyoruz.
  • En kaliteli ürünleri en uygun fiyattan hizmetinize sunuyuyoruz.

lojistik destek sağlıyoruz

NİLEM İNŞAAT –  LOJİSTİK şirketimize ait araçlar ile anında yükleme ve gönderim sağlıyoruz. Büyüyen ve gelişen şirketimizde ihtiyacınız olan inşaat malzemelerine en kısa sürede sorunsuz şekilde ulaşmanıza katkıda bulunuyoruz. Sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak sizler için çözümler üretiyoruz 

KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEYEN ŞİRKETİMİZDE

misyonumuz

Nilem İnşaat olarak Misyonumuz Türkiye’de İnşaat malzemesi alanında en iyisi olmak için çabalamaktır.

vizyonumuz

Amacımız müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olarak ön planda çıkmaktır.

kalite politikamız

Geniş ürün yelpazesi ile Değerli müşterilerimize anında hizmet sağlayarak , Kaliteli ürünlere en uygu fiyattan ulaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. 

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ ANINDA HİZMET

Geniş ürün yelpazesiyle NİLEM İNŞAAT olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı çözümü sunuyor ve her türlü projenizde en hızlı çözümü almanızda katkıda bulunuyoruz 

hızlı çözüm

uygun fiyat

kaliteli ürünler

Lojistik destek

Anında yükleme

7/24 hizmet