Plywood

PLYWOOD

Plywood , beton kalıplarında ve sıva yapılmayacak yüzeyler elde etmek için kullanılır. Ayrıca tır dorseleri, ticari araç tabanlarında, tribün inşaatlarında, endüstriyel zeminlerde, sahne tabanlarında , zemin döşemelerinde kullanılabilir.

Plywood, yoğun olarak inşaat sektöründe kullanılan bir orman ürünüdür. Suya dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti bu sektör için önemlidir. Özellikle beton kalıplarının hazırlanmasında kullanılır. Brüt kalıp olarak da nitelendirilen sıvasız kalıp sistemleri için çok uygun bir malzemedir.

Plywood ağaç tabakalarından oluşan bir paneldir. Çok iyi mekanik dayanıklılığa sahip olmasına karşın hafif olan bir malzemedir. Katman sayısı genelde tek sayı olacak şekilde üretilir. Dış katmanlar genellikle panelin uzun ölçüsüne paralel yöndedir. Birbirini izleyen katmanlar birbirine dik olacak şekilde yapıştırılır. Bu üretim şekli direnci artıran titreşimle oluşacak şok etkilere karşı koyan bir yapıdır.

İhtiyaca göre o ve 2. El Plywood mevcuttur. 

Riga Form film kaplı plywood, yüksek basınç mukavemetine ve ekonomik olarak çok yüksek bir verimliliğe sahiptir. Portatif, kullanımı ve kurulumu kolay yapısı ile her türden inşaat kalıp sisteminde kullanılabilir. Tamamen düz bir beton yüzeyi sağlar. Suya karşı dayanıklı WBP Fenol tutkal ile preslenen Huş ağacı papelleri sayesinde birçok kez tekrarlı olarak kullanılır. Proje sürecine hız katar ve iş gücü maliyetlerinden tasarruf edilmesine olanak sağlar.

ÖLÇÜSÜ : 1250 X 2500, 
MENŞEİ : LETONYA
AĞAÇ TÜRÜ : HUŞ
KATMAN : 13 (18 mm için)
TUTKAL : WBP

SVEZA Group, huş plywood pazarında Dünya lideri olan bir Rus şirketidir. SVEZA Plywood ürünleri, Dünya çapında 80 ülkede müşteri sadakati kazanmıştır. Yüksek katlı bina ve Olimpiyat alanı inşaatlarında, uzun yol römorklarında ve yüksek hızlı tren üretiminde; çevre dostu mobilyalarda ve modaya uygun iç tasarımlarda kullanılırlar.
Şirket; 1998’den beri Rusya pazarındadır. Bu arada SVEZA, üretimini en son teknoloji ve teçhizatla geliştirmiştir. SVEZA Group’un üretimi yıllık 1.4 milyon m3 tür. 
SVEZA, Uluslararası FSCTM sertifikaları ile onaylanan, orman kaynaklarının sorumlu kullanımına kendini adamıştır.

İLETİŞİME GEÇEREK DAHA FAZLA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.